دانلود ویژه برنامه معادله نصر – گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان
51

دانلود ویژه برنامه معادله نصر – گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان

دانلود ویژه برنامه معادله نصر - گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان دانلود ویژه برنامه معادله نصر - گفتگوی ویژه با سید حسن نصرالله با لینک ...

4K بازدید
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸
Admin
0 دیدگاه

دانلود ویژه برنامه معادله نصر – گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان

دانلود ویژه برنامه معادله نصر – گفتگوی ویژه با سید حسن نصرالله با لینک مستقیم

دانلود فیلم و صوت ویـژه برنامه معادله نصر در دو کیفیت به همراه تیزر معرفی

« به همراه پخش آنلاین »

» دانلود، مشاهده و انتشار این ویژه برنامه به شما عزیزان توصیه می شود «

دانلود ویژه برنامه معادله نصر - گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان

نشریه‌ ی «مسیر» وابسته به مؤسسه‌ ی پژوهشی‌ فرهنگی انقلاب اسلامی، جدیدترین ویژه‌ نامه‌ ی خود را با عنوان «معادله‌ نصر» منتشر کرد. در اولین شماره این ویژه‌ نامه، حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌ الله لبنان در گفتگوی ویژه‌ ی ۵ ساعته، از مراودات خود با حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ ای و توصیه‌ ها، تصمیمات و نقش ایشان در برهه‌ های مختلف و حساس منطقه سخن گفته است…

جهت مشاهده کلیپ معرفی (تیزر) و دانلود این گفتگوی 5 ساعته بسیار شنیدنی در ادامه با ما همراه باشید ….

دانلود ویژه برنامه معادله نصر - گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان

گزیده ای از این گفتگوی ویژه با سید حسن نصرالله را در ذیل می خوانید …

حجت‌ الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌ الله لبنان در گفتگویی تفصیلی با دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی، ضمن اشاره به بیانات حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای درباره‌ ی عدم وجود اسرائیل در ۲۵ سال آینده، با تشریح خاطره‌ ای از ایشان گفت: ما در جلسات داخلی خود در سال‌ های گذشته جملاتی از این قبیل را از رهبر انقلاب شنیده بودیم و ایشان به‌ ویژه در سال ۲۰۰۰ یعنی پس از پیروزی بر رژیم صهیونیستی فرموده بودند که اگر ملت فلسطین، مقاومت در لبنان و ملت‌ های منطقه به مسئولیت‌ های خود به‌ درستی عمل کنند و این راه را ادامه دهیم، بدون شک اسرائیل نمی‌ تواند مدت زیادی در منطقه دوام بیاورد.

دبیر کل حزب‌ الله لبنان حاکمیت رژیم صهیونیستی را با توجه به خوی تجاوزگری و جنگ‌ افروزی، خطر بزرگی برای سوریه، لبنان، عراق و حتی جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: اسرائیل هم‌ اکنون دارای سلاح هسته‌ ای و بیش از ۲۰۰ کلاهک هسته‌ای است و این رژیم همواره به‌ دنبال بسط هیمنه‌ ی خود بر تمام منطقه بوده است.

حجت‌ الاسلام سید حسن نصرالله، اسرائیل را بازوی آمریکا در منطقه خواند و این مسئله را که «اسرائیل یک رژیم مستقل است» رد کرد و افزود: اسرائیل یک پایگاه نظامی در منطقه محسوب‌ می‌ شود که برای تحقق منافع آمریکا فعالیت می‌ کند و موجودیت اسرائیل، بقای آن، قدرت اسرائیل و ارتقاء جایگاه آن از طریق صلح و غیر صلح، یک تهدید امنیتی بزرگ برای تمامی کشورهای منطقه، از ایران گرفته تا پاکستان و حتی کشورهای آسیای میانه و ترکیه و … محسوب می‌‌ شود.

وی، پیش‌ بینی رهبر انقلاب درباره‌ ی عمر رژیم صهیونیستی را مسئله‌ ی کاملاً جدی دانست و گفت: تمامی داده‌ ها، بررسی‌ ها و اطلاعات نشان می‌ دهد که چنین اتفاقی (نابودی اسرائیل) رخ خواهد داد؛ اما تحقق این مهم، بدون قید و شرط نیست و شرط و شروطی دارد. شرط تحقق این مهم، آن است که مقاومت به کار خود در منطقه ادامه دهد، تسلیم اسرائیل نشود و جمهوری اسلامی نیز حمایت‌ های خود از مقاومت در منطقه را تداوم ببخشد. بنابراین اگر ما مقاومت کنیم و به راه خود در این مسیر ادامه دهیم، شرایط میدانی و واقعی می‌ گوید که اسرائیل نیز قادر نخواهد بود ۲۵ سال در منطقه بماند.

دبیر کل حزب‌ الله لبنان، نقاط ضعف اسرائیل را بسیار و در عین حال، کُشنده دانست و گفت: به همین دلیل من معتقدم که در سایه‌ ی وجودِ یک اراده‌ ی ملی و جمعیِ مخالفِ بقای این رژیم، تحولات منطقه‌ ای و بین‌ المللی در این زمینه به وقوع خواهد پیوست. من از جمله کسانی هستم که به قدرت نسل حاضر اعتقاد دارند و ان‌ شاء الله این نسل وارد فلسطین خواهد شد، در قدس نماز برپا خواهد کرد و دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت.

آقای نصرالله، در خاتمه‌ ی بخش دوم در این گفتگوی تفصیلی به راهبرد بزرگ حضرت امام خمینی رحمه‌ الله درباره‌ ی موجودیت این رژیم اشاره کرد و افزود: راهبرد بزرگی که حضرت امام خمینی رحمه‌ الله بر روی آن تأکید داشتند این بود که اگر بخواهیم منطقه‌ ای سرشار از امنیت داشته باشیم، در صلح دائم زندگی کنیم و از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی خود دفاع کنیم و همه‌ ی کشورهای منطقه از حاکمیت ملی و آزادی حقیقی برخوردار باشند، هیچ‌یک از این‌ ها با موجودیتِ اسرائیل سازگار نیست و آمریکا و کشورهای استکباری می‌ خواهند از طریق معاهدات صلح، موجودیت اسرائیل را تثبیت کنند….

آمریکایی‌ ها در همراه ساختن دمشق با خود ناکام ماندند؛ واشنگتن به‌ خوبی می‌ دانست که سوریه در چارچوب محور مقاومت از جایگاه محوری برخوردار است. اگر بخواهم به یک عبارت دقیق درباره‌ ی سوریه اشاره کنم، عبارتی است که السید القائد درباره‌ ی این کشور به‌ کار بردند و فرمودند: «سوریه، ستون خیمه مقاومت است». امروز بدون سوریه، مقاومت در لبنان به حاشیه رانده خواهد شد. بدون سوریه، مقاومت در فلسطین به حاشیه رانده خواهد شد، چراکه سوریه یکی از اجزای اصلی پیکر مقاومت در منطقه است. برخی معتقدند که سوریه به‌ مثابه پلی برای مقاومت است اما من معتقدم که این کشور چیزی فراتر از یک پل محسوب می‌ شود، چراکه سوریه یکی از اجزای اصلی، بزرگ و مهم بدن و پیکر، عقل و فرهنگ و همچنین فکر و اراده‌ ی مقاومت در منطقه است. این مسئله به‌ ویژه در جریان جنگ ۳۳ روزه و همچنین پس از جنگ، با موضع ثابت سوریه در حمایت از مقاومت اثبات شد؛ چراکه ممکن بود در حالی‌ که آمریکا در عراق و مرزهای سوریه حضور داشت، اسرائیل دامنه‌ ی جنگ را گسترش دهد و به سوریه حمله کند و جنگ فراگیری علیه سوریه به راه افتد. اما «بشار اسد» کوتاه نیامد و با موضعی قاطعانه و مقتدرانه در جریان جنگ ۳۳ روزه در کنار مقاومت باقی ماند….

رژیم حاکم بر عربستان یک رژیم پیر است. بسیار پیر و مسن شده است. شاید این رژیم بنا بر دلایل طبیعی در حال حاضر آخرین دوران خود را طی می‌ کند. خاندان آل سعود از ۱۰۰ سال گذشته تاکنون هرگونه ظلمی را به دیگران تحمیل کرده و اموال ملت خود را به غارت برده‌ اند. فساد در جای جای این رژیم ریشه دوانده و سرکوب آزادی در این کشور به بالاترین سطح خود رسیده است. علاوه بر این، انحصار قدرت در داخل اعضای خاندان سعودی در ۱۰۰ سال گذشته به اوج خود رسیده است.

اما آنچه که پایانِ این رژیم سیاه را جلو انداخته و جلو خواهد انداخت، عملکرد مسئولان کنونی آن است؛ عملکردی که هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ روش اقدام، با راه و روش مسئولان و مقامات سابق سعودی کاملاً متفاوت است. به‌ عنوان مثال، «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی به جنگ با یمن رفت و اکنون می‌ بینیم که جنایت‌ های هولناکی را در این کشور مرتکب می‌ شود. بدون شک این اقدام برای آینده‌ ی رژیم سعودی تبعاتی خواهد داشت. از سوی دیگر، دخالت‌ های آشکار عربستان سعودی در امور کشورهای مختلف از جمله‌ ی دیگر عواملی است که بر آینده‌ ی این رژیم تأثیر خواهد گذاشت. به‌ عنوان مثال، در کشورهای جهان عرب می‌ بینیم که مقامات سعودی در هر کشوری دخالت دارند و تلاش می‌ کنند که خود را همراه ملت‌ ها جلوه دهند. ما در ۴۰ سال گذشته دیدیم که سعودی تلاش کرد تا خود را دوست تمامی کشورها و تمامی ملت‌ ها جلوه داده و اینگونه وانمود کند که مملکتِ خیر است و به دیگران کمک می‌ کند. در عین‌ حال ما برای اولین بار می‌ شنویم که شعار «مرگ بر آل‌ سعود» در بسیاری از کشورهای عربی طنین‌ انداز می‌ شود. برای اولین بار است که می‌ بینیم گروه‌ های سیاسی و ملی و همچنین حکومت‌ ها در قبال جنایت‌ ها و دخالت‌ های سعودی در کشورهای جهان عرب، به‌صورت علنی موضع‌ گیری می‌ کنند. دست دخالت عربستان در کشورهایی نظیر بحرین، یمن، عراق، افغانستان و پاکستان دیده می‌ شود. حتی در لیبی که هم‌ اکنون درگیری‌ های نظامی در آنجا در جریان است، می‌ بینیم که حداقل یکی از طرف‌ های درگیر می‌ گوید که عربستان و امارات برای نابودی طرابلس و نابودی لیبی توطئه می‌ کنند.

امروز در بسیاری از کشورهای عربی و اسلامی، شخصیت‌ های مختلف و همچنین احزاب، جریان‌ ها و علما و دولت‌ ها از رفتار سعودی منزجر هستند و با آن مخالفند. به این مسئله، موضع سعودی در قبال مسئله‌ ی فلسطین و به‌ ویژه طرح موسوم به معامله‌ ی قرن را نیز اضافه کنید. خفت، ذلت و خواری سعودی در برابر ترامپ طبعاً آبرو و هیمنه‌ ی حکام سعودی را از بین می‌ برد. سعودی‌‌ ها همواره خود را مستقل از دیگران، محترم و خادم حرمین شریفین نشان داده‌ اند. به سفر اخیر ترامپ به عربستان و آنچه که وی امروز در جشن‌ ها و مراسمات می‌ گوید بنگرید. او گفت «من با پادشاه سعودی تماس گرفتم و به او گفتم که دوستش دارم». او می‌ گوید که به پادشاه سعودی گفته است «شما پول زیادی دارید و ما برای حمایت از شما خیلی هزینه کردیم. باید هزینه‌ ی این حمایت‌ ها را بپردازید». او می‌ گوید که خیلی آسان‌ تر از دستیابی به ۱۰۰ دلار از یک دکان در نیویورک، به این مبلغ هنگفت از ریاض دست پیدا کرده است. حال به عربستان سعودی، رسانه‌ ها و مسئولان آن نگاه کنید؛ تنها سکوت مطلق! حتی دوستانشان در جهان، رسانه‌ های متعددشان در جهان یک کلمه هم موضع‌ گیری نکردند. این نهایت ذلت و خواری است. طبیعتاً ترامپ برای تمسخر و تحقیر سعودی این‌طور سخن می‌ گوید. آمریکایی‌ ها به سعودی‌ ها می‌ خندند و آن‌ ها را مضحکه‌ ی خود قرار می‌ دهند.

حتی ممکن است روابط دیپلماتیک خود با سران آن کشور را قطع کنند و آن‌ ها را به کفر متهم سازند و حکم اعدامشان را صادر کنند! به ضرس قاطع می‌ توانم بگویم که عربستان سعودی در تاریخ خود هیچ‌ گاه تا این میزان ذلت، پوچی، ضعف، حقارت و رسوایی را تجربه نکرده است. درست به همین دلیل است که من تصور می‌ کنم حکام کنونی سعودی، زمان زیادی بر مسند قدرت باقی نخواهند ماند. سنت‌ های الهی و تاریخی و طبیعت امور می‌ گوید که آنها نمی‌ توانند مدت طولانی‌ ای ادامه دهند….

ویژه بـرنامه معادله نصر – گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان

معادله نصر

نسخه ویدئویی گفتگو‌ی دبیرکل حزب‌ الله لبنان از شبکه سه سیما نیز پخش شد که در این پست ارسالی وبسایت فارسی مد کلیپ معرفی به همراه لینک های دانلود رایگان فیلم (در دو کیفیت) و صوت ارائه می گردد.

دانلود ویژه برنامه معادله نصر - گفتگوی ویژه 5 ساعته با دبیر کل حزب الله لبنان

تیزر معرفی معادله نصر

دانلود تیزر معرفی معادله نصر

سید حسن نصرالله

دانلود قسمت اول ویژه برنامه معادله نصر

کیفیت خوب | کیفیت متوسط | صوت


دانلود قسمت دوم ویژه برنامه معادله نصر

کیفیت خوب | کیفیت متوسط | صوت


دانلود قسمت سوم ویژه برنامه معادله نصر

کیفیت خوب | کیفیت متوسط | صوت


دانلود قسمت چهارم ویژه برنامه معادله نصر

کیفیت خوب | کیفیت متوسط | صوت


دانلود قسمت پنجم (آخر) ویژه برنامه معادله نصر

کیفیت خوب | کیفیت متوسط | صوت


پخش آنلاین قسمت اول ویژه برنامه معادله نصر (فیلم کامل)


» فروش کتاب معادله نصر «

فروش کتاب معادله نصر

نشریه‌ ی «مسیر» وابسته به مؤسسه‌ ی پژوهشی‌ فرهنگی انقلاب اسلامی، جدیدترین ویژه‌ نامه‌ ی خود را با عنوان «معادله‌ نصر» منتشر کرد. در اولین شماره این ویژه‌ نامه، حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌ الله لبنان در گفتگوی ویژه‌ ی ۵ ساعته، از مراودات خود با حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ ای و توصیه‌ ها، تصمیمات و نقش ایشان در برهه‌ های مختلف و حساس منطقه سخن گفته است.

سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی نیز در این شماره‌ ی مسیر، برای اولین‌ بار پس از تصدی فرماندهی سپاه قدس ضمن حضور در یک گفتگوی اختصاصی، به بررسی دلایل پنهان و آشکار جنگ ۳۳ روزه و آثار آن در هندسه جدید منطقه پرداخته و خاطراتی از فرماندهی میدانی این جنگ ذکر کرده است. دکتر علی‌ اکبر ولایتی، مشاور رهبر انقلاب اسلامی در امور بین‌ الملل نیز بخشی از خاطرات منتشر نشده‌ ی خود مربوط به نقش رهبر انقلاب در تقویت جبهه‌ ی مقاومت و حفظ تمامیت ارضی کشور را در اختیار نشریه‌ ی مسیر قرار داده است. در بخش دیگری از این ویژه‌ نامه و در گفتگویی تفصیلی با دکتر حسین امیر عبداللهیان، دستیار ویژه‌ ی رئیس مجلس و مدیرکل امور بین‌ الملل مجلس شورای اسلامی، ماجرای سفر محمد مرسی به تهران، مذاکرات ایران و آمریکا در عراق و جزئیات ائتلاف جبهه‌ ی مقاومت با روسیه روایت شده است.

همچنین تصاویری از دیدارهای سید حسن نصرالله با رهبر انقلاب اسلامی و نیز اسنادی مانند پیام رهبر انقلاب در جریان جنگ ۳۳ روزه به دبیر کل حزب‌ الله، به همراه دیگر اسناد و تصاویر، برای نخستین‌ بار در این ویژه‌ نامه منتشر شده است.

فروش الکترونیکی اولین شماره نشریه‌ ی «مسیر» دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای آغاز شد. علاقمندان و پژوهشگران می‌ توانند این نشریه را از لینک زیر تهیه نمایند.

» ورود به صفحه فروش «

 

جهت دانلود ویژه برنامه در میانه آتش، گفتگوی دو ساعته جذاب و شنیدنی

با فرمانده محترم سپاه قدس، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی اینجا کلیک کنید!

×

پیشنهاد میکنیم...

دیدگاه کاربران
0دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال دیدگاه